W naszych SZEREGACH mamy: INSTRUKTORÓW SURVIVALU,INSTRUKTORÓW BUSHCRAFTU,ORNITOLOGÓW, LEŚNIKÓW, BOTANIKÓW,PODRÓŻNIKÓW, ODKRYWCÓW!Nasze życie TO CIĄGŁY ROZWÓJ!

KIM JESTEŚMY

Ludźmi, którzy sięgają po niezdobyte, wytyczamy nowe ścieżki, edukujemy i z pasją przekazujemy wiedzę,
zdobywaną w działaniu i praktyce, najczęściej podczas dalekich podróży.
POCZĄTEK NASZEJ WSPÓLNEJ DROGI
Nazywamy się Klaudia Jadwiszczyk i Krzysztof Lewicki. Jak często mówimy znaleźliśmy się w lesie. Połączyła nas wspólna pasja, pragnienie poznawania życia lasu i czerpania jak najwięcej cennych nauk jakie daje nam Natura, korzystając z niej w sposób umiejętny i praktyczny. Naszą pasję można nazwać bushcraftem, survivalem, ekologicznym stylem życia, czy jak kto woli. Lubimy chodzić boso, wystawiać twarze do słońca i obserwować okolicę, oceniać czy dana roślina, kawałek drewna lub kamyk może nam się do czegoś przydać, słuchamy życia lasu, którego staramy się być integralną częścią.
Image

DZIKA DROGA

Zespół zarządzający

KRZYSZTOF LEWICKI
KRZYSZTOF LEWICKIPodróżnik, Grafik, Instruktor Survivalubiuro@dzikadroga.pl
„Kto chce zapalać innych, sam musi płonąć.”
Ludwik HirszfeldKLAUDIA JADWISZCZYK
KLAUDIA JADWISZCZYKPodróżnik, Fizjoterapeuta, Instruktor Survivalubiuro@dzikadroga.pl
"Kiedy ostatni raz zrobiłeś coś po raz pierwszy?”
Klaudia JadwiszczykKADLOOK
KADLOOKPodróżnik, Pies asystującybiuro@dzikadroga.pl
„Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.”
Antoine de Saint-Exupéry


KRZYSZTOF LEWICKI

Podróżnik, Grafik, Instruktor Survivalu, Bushcrafter

Instruktor survivalu, podróżnik, instruktor ZS Strzelec, członek Stowarzyszenia Polska Szkoła Surwiwalu, grafik komputerowy, który porzucił pozycję dyrektora artystycznego w warszawskim wydawnictwie na rzecz specjalisty ds. edukacji w Śląskim Ogrodzie Botanicznym w Mikołowie. Moje życie to ciągłe wyzwania, nie potrafię funkcjonować w spokoju i wygodzie. Moją pasją jest pomoc innym, szczególnie młodzieży tzw. “wykluczonej”. Poprzez survival szlifuję ich cechy, uczę szacunku i podstawowych wartości, jestem ich Przewodnikiem. Inspiruję ludzi, pomagam im się rozwijać, wykorzystuję dużą kreatywność i pomysłowość, by wprowadzać innowacje, które są szybko adoptowane przez różne środowiska. Wyznaczam nowe standardy. Największe marzenie? Niekończące się podróże. Najlepiej czuję się maszerując przez tundrę z dala od cywilizacji.